Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (30/11-1/12)
Αθλητισμός

Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (30/11-1/12)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα Α1 και Β’ τοπικής Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο (30/11-1/12) έχουν ως εξής:

Α1 ΤΟΠΙΚΗ
9η αγωνιστική

Σάββατο 30/11
Αστέρας Αρφαρών – Α.Ο. Φυτειάς
Γήπεδο Αρφαρών
ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.

Ηρακλής Κυπαρισσίας – ΑΕΚ Καλαμάτας
Γήπεδο Κυπαρισσίας
ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.

Κυριακή 1/12
Ομόνοια – Δώριο
Γήπεδο “Γ. Λουκαρέας”
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.

Απόλλωνας Πεταλιδίου – Νέος Αρις
Γήπεδο Πεταλιδίου
ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Παπαφλέσσας Χώρας – Πανιώνιος Καλαμάτας
Γήπεδο Χώρας
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

Χανδριναϊκός – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Γήπεδο Σουληναρίου
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.

Ηρακλής Καλαμάτας – Θύελλα Χαρακοπιού (6μ.μ.)
Γήπεδο “Π. Μπαχράμης”
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ
7η αγωνιστική
1ος όμιλος

Σάββατο 30/11 (15:00)
Μεσσηνιακός – Αναγέννηση Παραλίας
Γήπεδο Μεσσηνιακού
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Πατίστα – Ικαρος
Γήπεδο Δυτικής Παραλίας
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.

Δόξα Καλαμάτας – ΑΠΣ Αρις
Γήπεδο “Π. Μπαχράμης”
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.

Νέδουσα – Α.Ο. Φαραί (18:00)
Γήπεδο “Π. Μπαχράμης”
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

Κυριακή 1/12 (15:00)
Αίαντας – Κεραυνός
Γήπεδο “Π. Μπαχράμης”
ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

Ρεπό: Λέικα

2ος όμιλος
Σάββατο 30/11 (15:00)

Πανευαϊκός – Αστέρας Βαλύρας
Γήπεδο Ανδρούσας
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Νίκη Πλάτης – ΠΑΟΚ
Γήπεδο Φιλιατρών
ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Κυριακή 1/12 (15:00)
Ερμής Καλαμάτας – Παπαφλέσσας Αμφειας (11:00)
Γήπεδο “Π. Μπαχράμης”
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.

Διαγόρας Κοπανακίου – ΠΑΣ Ράχης
Γήπεδο Κοπανακίου
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.

Θύελλα Μερόπης – Ατρόμητος Πλατύ
Γήπεδο Μελιγαλά
ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.

Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλαμάτας

3ος όμιλος
Σάββατο 30/11 
(15:00)

Νέστωρ Πύλου – Πράσινα Πουλιά
Γήπεδο Πύλου
ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Ακαδημία Πάμισος – Βλαχόπουλο
Γήπεδο Αγ. Νικολάου Μεσσήνης
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

Μιλτιάδης – Α.Ε. Λογγάς
Γήπεδο Πύργου Τριφυλίας
ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

Κυριακή 1/12
Δαναός – Στενωσιά (αναβλ.)
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Ρεπό: Καλλιθέα

Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (30/11-1/12)
To Top