Σήμερα η συνέχεια στο Τέλος Άγρας-Κυπαρισσία

Σήμερα στις 16:00 θα παιχτεί… το υπόλοιπο του αγώνα Τέλος Άγρας -Κυπαρισσία για την 2η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Α’ τοπικής, ο οποίος είχε διακοπεί στο 62ο λεπτό λόγω κακοκαιρίας, την Κυριακή 10/10.

Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει από το λεπτό της διακοπής για το υπόλοιπο του αγώνα με το σκορ στο 1-1. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 0-1 στο 15΄με τον Παναγόπουλο ενώ οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 44’ με τον Τσόπελα.

Διαιτητής του αγώνα είναι ο Σκόρδος, με βοηθούς τους Σταυρόπουλο, Γαϊτάνη.

*Σήμερα έχει οριστεί να διεξαχθεί και η αναμέτρηση ΑΟ Δωρίου- Ηρακλής Κυπαρισσίας για την Α1 τοπική που είχε αναβληθεί την πρεμιέρα του πρωταθλήματος εξαιτίας του προβλήματος με τα δελτία.

Η σέντρα έχει προγραμματιστεί για τις 15:30 με διαιτητική τριάδα τους Παπακωνσταντίνου Ν., Αντωνόπουλο Κ., Γιαλλικάρη Δ.