Αθλητισμός

Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (7-8/3)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα παιχνίδια της Α1 και Β’ τοπικής Μεσσηνίας, το διήμερο 7-8/3, έχουν ως εξής:

Α1 κατηγορία        
(20η Αγωνιστική)
Νέος Αρις – Ηρακλής Κυπ. ΕΠΣΜ Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
Πανιώνιος Καλ. – ΑΕΚ Καλ. “Γ. Λουκαρέας” Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΑΟ Φυτειάς – Ολυμπιακός Καλ. “Π. Μπαχράμης” Σαβ, 7 Μαρ 20 18:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
Απόλλων Πεταλιδ. – Αστέρας Αρφαρών Πεταλιδίου Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Δώριο – Παπαφλέσσας Χωρας Δωρίου Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
Ομόνοια – Ηρακλής Καλ. “Γ. Λουκαρέας” Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Θύελλα Χαρ. – Χανδριναϊκός Κορώνης Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ι.
Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος        
(17η Αγωνιστική)
Μεσσηνιακός – Φαραι Μεσσηνιακού Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Πατίστα – Α.Ο. Λαιϊκων Δυτ. Παραλιας Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Αίαντας Καλ. – Αναγέννηση Παρ. “Π. Μπαχράμης” Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
Δόξα Καλ. – Κεραυνός Καλ. Ασπροχώματος Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
ΑΠΣ Άρις -Ικαρος Καλ. “Γ. Λουκαρέας” Κυρ, 8 Μαρ 20 11:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π.
Β’ κατηγορία 2ος όμιλος        
(17η Αγωνιστική)
Θύελλα Μερ. – Παπαφλέσσας Άμφειας Μελιγαλά Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Ατρόμητος Πλατύ – Π.Α.Ο.Κ. Μικρομάνης Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Πανευαϊκός -ΠΑΣ Ράχης Ανδρούσας Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Ερμής Καλαμάτας – Αστέρας Βαλύρας “Π. Μπαχράμης” Κυρ, 8 Μαρ 20 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Νίκη Πλάτης – Παναθηναϊκος Καλ. Νέο Φιλιατρών Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
Β’ κατηγορια 3ος όμιλος        
(17η Αγωνιστική)
Ακαδ. Πάμισος Μεσ. – ΠΑΟ Καλλιθέας Μεσσήνης Σαβ, 7 Μαρ 20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Θύελλα Παραλίας – Πράσινα Πουλιά Δυτ. Παραλιας Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Α.Ε. Λογγάς – Βλαχόπουλο Λογγάς Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Μιλτιάδης – Στενωσιά Πύργου Τριφυλίας Κυρ, 8 Μαρ 20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (7-8/3)
To Top