Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (2-3/11)
Αθλητισμός

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (2-3/11)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα Α1 και Β’ τοπικής Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο (2-3/11) έχουν ως εξής:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(5η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11/19

Ηρακλής Κυπ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 15:00

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ 15:00

ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ

ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 15:00

ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.

Κυριακή 03/11/19

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ 15:00

ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ 15:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 15:00

ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ

ΚΟΡΩΝΗΣ 15:00

ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11/19

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 15:00

ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 19:00

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Κυριακή 03/11/19

ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 11:00

ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.

ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ 11:00

ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11/19

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 15:00

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 18:00

ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

Κυριακή 03/11/19

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ

ΒΑΛΥΡΑΣ 11:00

ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.

Π.Α.Ο.Κ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 15:00

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

ΜΕΛΙΓΑΛΑ 15:00

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11/19

Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΛΟΓΓΑΣ 15:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 15:00

ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.

Κυριακή 03/11/19

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 11:30

ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ 15:00

ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική (2-3/11)
To Top