fbpx
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Σάββατο, 19/10)
Αθλητισμός

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Σάββατο, 19/10)

Δείτε το σημερινό (19/10) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:00
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP 2019
Μηχανοκίνητα

11:00
FOX Sports
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1H2O 2019 Ε8
Πρεμιέρα

11:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών
Πινγκ Πονγκ

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σανκτ Πάουλι – Ντάρμσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:00
ΕΡΤ Sports HD
ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
Novasports 2HD
Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Ποδόσφαιρο

14:45
Eurosport 1
Αγγλικό Όπεν
Σνούκερ

15:00
ΕΡΤ3
Καλαμάτα – Ιωνικός
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
2019 ATP World Tour 250
Πρώτος ημιτελικός του τουρνουά Antwerp European Open

15:45
ΕΡΤ Play4
Λάρισα – Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play2
Άρης – Ιωνικός
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Προμηθέας – Κολοσσός
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play3
Πανιώνιος – Ρέθυμνο
Basket League

16:00
FOX Sports
NCAA College Gameday
Μπάσκετ

16:00
Novasports 1HD
Λάτσιο – Αταλάντα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Περιστέρι
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Τότεναμ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
Novasports 4HD
Μπάρνσλι – Σουόνσι
Ποδόσφαιρο

17:45
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Basket League

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
2019 ATP World Tour 250
Δεύτερος ημιτελικός του τουρνουά Antwerp European Open

18:30
Novasports 5HD
Λιόν – Ντιζόν
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

19:00
Novasports 1HD
Νάπολι – Βερόνα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 4HD
Βάαλβικ – Αγιαξ
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

19:30
Novasports 2HD
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Super League

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Super League

20:00
Eurosport 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ποδηλασία

20:45
Eurosport 1
Αγγλικό Όπεν
Σνούκερ

21:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν
VELUX EHF Champions League

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Μπολόνια
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

21:45
Novasports 4HD
Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

03:00
FOX Sports
TBC – TBC
MLB Postseason 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (Σάββατο, 19/10)
To Top