fbpx
Tοπικό ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α’, Α1 και Β΄ κατηγορία
Αθλητισμός

Tοπικό ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α’, Α1 και Β΄ κατηγορία

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης ορίστηκε να διευθύνει το τριφυλιακό ντέρμπι Εράνη – Κυπαρισσία, το οποίο ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία Μεσσηνίας.

Το Σάββατο στην Κυπαρισσία για το Καλό Νερό- Απόλλωνας Καλ. Θα βρεθεί ο Δημήτρης Πλακογιάννης ο οποίος θα σφυρίξει την Κυριακή στον Κάμπο το Μάνη- Ολυμπιακός Ανάληψης.

Αναλυτικά οι ορισμοί του Σαββατοκύριακου στις τρείς τοπικές κατηγορίες:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ – 7η αγωνιστική

Σάββατο 9/11 (15:00)

Τέλος Αγρας – Μεθώνη
γήπεδο Γαργαλιάνων
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Εθνικός Μελιγαλά – Τσικλητήρας Πύλου
γήπεδο Μελιγαλά
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π.

Καλό Νερό – Απόλλωνας Καλαμάτας
γήπεδο Κυπαρισσίας
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Κυριακή 10/11

Εράνη – Κυπαρισσία
γήπεδο Φιλιατρών
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.

Ανδρούσα – Ακρίτας Κορώνης
γήπεδο Ανδρούσας
ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Πάμισος – Α.Ε. Αβίας
γήπεδο Αγ. Νικολάου Μεσσήνης
ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Σπερχογεία – Πανθουριακός
γήπεδο Σπερχογείας
ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

Α.Ε. Μάνης – Ολυμπιακός Ανάληψης
γήπεδο Κάμπου
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Α1 ΤΟΠΙΚΗ – 6η αγωνιστική

Σάββατο 9/11 (15:00)

Ομόνοια – Ολυμπιακός Καλαμάτας
γήπεδο “Γ. Λουκαρέας”
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

Νέος Αρις – ΑΕΚ Καλαμάτας
γήπεδο Αριος
ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Α.Ο. Φυτειάς – Θύελλα Χαρακοπιού
γήπεδο Ασπροχώματος
ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Κυριακή 10/11 (15:00)

Αστέρας Αρφαρών – Παπαφλέσσας Χώρας
γήπεδο Αρφαρών
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.

Απόλλωνας Πεταλιδίου – Ηρακλής Καλαμάτας
γήπεδο Πεταλιδίου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

Δώριο – Ηρακλής Κυπαρισσίας
γήπεδο Δωρίου
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Πανιώνιος Καλαμάτας – Χανδριναϊκός
γήπεδο “Γ. Λουκαρέας”
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ • 4η αγωνιστική

1ος όμιλος

Σάββατο 9/11

Α.Ο. Φαραί – Κεραυνός
γήπεδο Δυτικής Παραλίας, 3 μ.μ.
ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

Κυριακή 10/11

Νέδουσα – ΑΠΣ Αρις
γήπεδο Σπερχογείας, 11 π.μ.
ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.

Πατίστα – Μεσσηνιακός
γήπεδο Δυτικής Παραλίας, 11.30 π.μ.
ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.

Αναγέννηση Παραλίας – Δόξα Καλαμάτας
γήπεδο Δυτικής Παραλίας, 3 μ.μ.
ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.

Δευτέρα 11/11

Λέικα – Ικαρος
γήπεδο “Γ. Λουκαρέας”, 3 μ.μ.
ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Ρεπό: Αίαντας

2ος όμιλος

Σάββατο 9/11

Νίκη Πλάτης – Πανευαϊκός
γήπεδο Φιλιατρών, 3 μ.μ.
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

Διαγόρας Κοπανακίου – Ατρόμητος Πλατύ
γήπεδο Κοπανακίου, 3 μ.μ.
ΡΕΚΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

Αστέρας Βαλύρας – Θύελλα Μερόπης
γήπεδο Βαλύρας, 3 μ.μ.
ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΑΙ Α.

Κυριακή 10/11

ΠΑΣ Ράχης – Παπαφλέσσας Αμφειας
γήπεδο Ασπροχώματος, 11 π.μ.
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.

Παναθηναϊκός Καλαμάτας – ΠΑΟΚ
γήπεδο “Γ. Λουκαρέας”, 11 π.μ.
ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.

Ρεπό: Ερμής Καλαμάτας

3ος όμιλος

Σάββατο 9/11

Ακαδημία Πάμισος – Θύελλα Παραλίας
γήπεδο Αγ. Νικολάου Μεσσήνης, 3 μ.μ.
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.

Πράσινα Πουλιά – Στενωσιά
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ, 3 μ.μ.
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Καλλιθέα – Βλαχόπουλο
γήπεδο Καλλιθέας, 3 μ.μ.
ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

Κυριακή 10/11

Νέστωρ Πύλου – Α.Ε. Λογγάς
γήπεδο Μεθώνης, 3 μ.μ.
ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.

Ρεπό: Δαναός

Tοπικό ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α’, Α1 και Β΄ κατηγορία
To Top